Інтернет-радіо ЛНУ імені Тараса Шевченка

Інтерв’ю

Проректор з науково-педагогічної роботи ЛНУ імені Тараса Шевченка в ефірі “Громадського ТБ”.

Опубліковано: 22.10.2018 0 12:05

Категорії: Інтерв’ю

У студії “Громадського ТБ” Дмитро Ужченко разом з ведучими обговорювали проблеми та складнощі перебування ВНЗ у вимушеній евакуації, перспективи розвитку та якість вищої освіти.

Творча зустріч із молодою письменницею, випускницею факультету української філології та соціальних комунікацій нашого університету Євгенією Сенік.

Опубліковано: 29.09.2018 0 11:45

Категорії: Інтерв’ю

Під час зустрічі Євгенія розказала про свій життєвий та творчий шлях. Адже вона з тих, хто не обмежується письменницькою діяльність – вона любить читати, подорожує, вивчає нові мови та займається викладацькою діяльністю. А також, в рамках зустрічі, письменниця презентувала свої твори: роман «Країна У, або казки чужим дітям» та збірку оповідань та короткої прози «Письмовий стіл».

Про участь у Міжнародному конкурсі баяністів та акордеоністів говоримо з Владиславом Бєлоглазовим

Опубліковано: 06.07.2018 0 10:34

Категорії: Інтерв’ю

Студент навчально-наукового інституту культури та мистецтв ЛНУ імені Тараса Шевченка взяв участь у Міжнародному конкурсі баяністів та акордеоністів, який проходив у Словенії, де зайняв почесне ІІ місце. Як проходив конкурс? Який твір на розгляд жюрі представив Владислав? Про це і не тільки говоримо в інтерв’ю!

Ян Пен та Ху Жунсі – про навчання у нашому ЗВО

Опубліковано: 08.06.2018 0 11:14

Категорії: Інтерв’ю

Разом із студентом-іноземцем спеціальності “Професійна освіта. Транспорт” НН ІТОТТ Ян Пеном та випускницею  2014 року, кандидатом педагогічних наук Ху Жунсі  в студії “Університетської хвилі” говоримо про навчання у нашому університеті.

Інтерв’ю з Верховним атаманом Академії козацтва Луганської області.

Опубліковано: 03.05.2018 0 10:00

Категорії: Інтерв’ю

 Інтерв’ю у студії “Університетської хвилі” з Верховним атаманом Академії козацтва Луганської області, генералом-полковником українського козацтва Віктором Миколайовичем Ткаченко.